Правила Fortnite

Правила гри такі ж, як і в Playerunknown's Battlegrounds - оригінальній грі, з якої взято ідею. На острів викидають 100 гравців, з яких в живих залишиться тільки один. На старті немає ні екіпіровки, ні зброї - все це доведеться шукати в процесі виживання. Після початку матчу на острові поступово починає звужуватися спеціальна зона - все, хто опиниться за її межами, гинуть. Так що в Battle Royale не можна відсидітися десь до кінця матчу - рано чи пізно доведеться рухатися, щоб не залишитися за межами зони.

Фантастичний сеттинг Fortnite впливає на ігровий процес - це вже зовсім не військовий шутер в сучасних декораціях, як Playerunknown's Battlegrounds. Персонажі оформлені в мультяшному стилі, а попадання зі зброї забирають окуляри здоров'я. Набір зброї цілком стандартний, від дробовиків до снайперських гвинтівок, а для захисту можна не тільки шукати екіпіровку, але і використовувати підсилюють зілля.

Але головне нововведення Battle Royale - це будівництво. З перших же хвилин матчу гравці можуть руйнувати будівлі і предмети, отримуючи спеціальні ресурси. З них, в свою чергу, можна побудувати що-небудь корисне. Наприклад, це може бути сходи, щоб дістатися до коштовної зброї де-небудь на верхотурі. Або невелике укриття, з якого зручно стріляти по ворогам. Чи говорить Він зовсім одна з пасток, в яку можна заманити противника під час бою.